EnglishArabicChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian
Sektörel

Ekipman Üretimi Sırasında Verilen Hizmetler - Tedarikçi Hizmetleri - Süreç Hızlandırma Hizmetleri

İşletmeler, global faaliyetlerin koordinasyonunu kolaylaştırmak ve hızlandırmak için çaba göstermektedir. Süreçleri hızlandırmak, büyük projelerin başarılı bir biçimde yürütülmesine katkıda bulunan başlıca faktörlerden biridir. İşletme bu sayede faaliyetlerinin planlandığı gibi ilerlemesini sağlar ve gecikmeleri ve maliyetli ürün eksikliği problemlerini en aza indirmeyi başarır.

Ekipman Üretimi Sırasında Verilen Hizmetler - Tedarikçi Hizmetleri - Süreç Hızlandırma Hizmetleri

Süreç hızlandırmak, belli bir sürecin izlediği kritik yol boyunca, nedenlerin ve etkilerin ayrıntılı ve nicel analizini gerektirmektedir. İşletmenin faaliyetlerine bağlı olarak sipariş durumu, stoktaki ekipman envanteri, tasarım doğrulamaları, üretim, test, paketleme, gönderim ve teslimatta ilerleme başlıca süreçlerdir.

Süreç hızlandırmak, sınırsız malzeme ve hizmeti kapsayan satın alma sözleşmelerinin performansını ve başarılı bir biçimde yürütülmesini sağlar, iletişimi geliştirir, işletme kaynaklı malzemeden kaçınmaya yardımcı olur ve üretim gecikmelerini kontrol altına alır. Süreç hızlandırma çalışmaları, projelerin programa uygun ve maliyetler dahilinde yürütülmesi için en iyi kalite güvence yöntemlerinden biridir.

Kısaca süreç hızlandırma, mal ve bileşenlerin kalitesini ve zamanında teslimatını sağlamak bakımından, tedarik sürecinin bir parçası olarak uygulanan bir proje yönetimi tekniğidir. İşletmeler ürünlerini, kararlaştırılan yere, kararlaştırılmış kalitede ve kararlaştırılan sözleşme teslim tarihinde ulaşmasını sağlamak için, tedarikçinin üretim tesisindeki ilerlemeyi izlemesi ve kontrol etmesi gerekmektedir. Hızlandırma süreci, normal olarak üretici firma ve tedarikçi firma arasında yüz yüze gerçekleşir.

Yetkili kuruluşlar, tüm büyük sanayi disiplinleri ve ekipmanları için üretim planlama ve üretim süreçleri konusunda proaktif ve uygun maliyetli hizmetler sunmaktadır.

Kuruluşumuz ekipman üretimi esnasında verilen tedarikçi hizmetleri kapsamında süreç hızlandırma hizmetleri de vermektedir. Bu hizmetler sayesinde işletmeler, güvenli, hızlı ve katitisiz bir biçimde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermektedir.

Ekipman üretimi esnasında verilen tedarikçi hizmetleri kapsamında verilen süreç hızlandırma hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka proje yaşam döngüsü hizmetleri de vermektedir.

Ekipman Üretimi Sırasında Verilen Hizmetler - Tedarikçi Hizmetleri - Süreç Hızlandırma Hizmetleri