EnglishArabicChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian
Sektörel

Ekipman Üretimi Sırasında Verilen Hizmetler - Tedarikçi Hizmetleri - Satıcı Değerlendirme ve Teknik Hizmetler

Bilgisayar ve iletişim tekonolojilerinde yaşanan gelişmeler ile birlikte son yıllarda dünyanın her yerinde birçok sektörde önemli büyümeler yaşanmaktadır. Bu hızlı ilerleme aynı esnada piyasadaki rekabeti de arttırmaktadır. Üretici firmaların ürünlerinin kalitesi, işletmenin kalite kontrol fonksiyonunun başarısı için son derece önemli bir faktördür.

Ekipman Üretimi Sırasında Verilen Hizmetler - Tedarikçi Hizmetleri - Satıcı Değerlendirme ve Teknik Hizmetler

İşletmeler kalite güvence ve kalite kontrol fonksiyonları ile birlikte hedeflerine ulaşmak için, tedarikçi firmalardan veya üretici firmalardan gelen malzemeleri ve ürünleri değerlendirmek, onaylamak ve denetlemek zorundadır.

Tedarikçi firmaların denetlenme ve değerlendirme çalışmaları, artık bütün sektörlerde işletmeler açısından vazgeçilmez özellikte bir süreç olmuştur. Üretim faaliyetleri, tedarik edilen malzemenin türüne ve kalitesine bağlı olduğu için, hammaddeler sadece gerçek nihai ürün veya nihai ürün olarak şekillenmektedir. Dolayısıyla, hammaddeyi bir sektörde tedarik eden firmanın, hammaddenin kaliteli ve standartlara uygun olduğunu ve tedarik ettiği malzemelerin tüm endüstri standartlarını ve politikalarını karşıladığını garanti etmek gerekmektedir. Son ürünleri, müşterileri memnun edecek standart ve güvenilirlikte ve kaliteli olmak zorundadır.

Kalite programının değerlendirilmesi, ortak bir satıcı ve tedarikçi firma etkinliğidir. Bu programın verimli olması ilgili tüm taraflara karşılıklı yarar sağlar. Satıcı değerlendirme programı ile, esas olarak şu hususlar değerlendirilmektedir: teslim zamanı, ürün uygunluğu, miktar uygunluğu, ürün teslim süresi rekabet gücü, doğru dokümantasyon ve acil teslim şartlarına cevap verme.

Kuruluşumuz ekipman üretimi esnasında verilen tedarikçi hizmetleri kapsamında satıcı değerlendirme ve teknik hizmetler de vermektedir. Bu hizmetler sayesinde işletmeler, güvenli, hızlı ve katitisiz bir biçimde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermektedir.

Ekipman üretimi esnasında verilen tedarikçi hizmetleri kapsamında verilen satıcı değerlendirme ve teknik hizmetler yanı sıra kuruluşumuz başka proje yaşam döngüsü hizmetleri de vermektedir.

Ekipman Üretimi Sırasında Verilen Hizmetler - Tedarikçi Hizmetleri - Satıcı Değerlendirme ve Teknik Hizmetler