EnglishArabicChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian
Sektörel

Ekipman Üretimi Sırasında Verilen Hizmetler - Sevkiyat Öncesi Gözetim Hizmetleri

İşletmelerin uluslar arası ticarette başarılı olabilmesi için doğru ürünleri,doğru zamanda ve doğru fiyata piyasaya arz etmesi gerekmektedir. Artan global ticaret ile birlikte, ürünlerin zamanında teslim edilmemesi ya da anlaşılan kalitede teslimat yapılmaması riski de artmaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerindeki müşteriler, sipariş verilen ürünlerin, malzemelerin ve ekipmanların, istenilen özelliklerle aynı olmasını garanti altına almaya ihtiyaç duymaktadır. Bu konuda bağımsız ve tarafsız hizmet veren üçüncü taraf yetkili kuruluşlar, ürünlerin, malzemelerin ve ekipmanların sözleşme ile belirlenmiş koşullara uygun olmasını sağlamak için ile gönderim öncesi gözetim hizmetleri vermektedir. Bu sayede gönderim öncesinde kalite ve istenilen özellikler güvence altına alınmış olmaktadır.

Ekipman Üretimi Sırasında Verilen Hizmetler - Sevkiyat Öncesi Gözetim Hizmetleri

Sevkiyat öncesi denetim hizmetleri genel anlamda şu tür hizmetleri kapsamaktadır:

  • Ürünlerin önceden belirlenen spesifikasyonlara uygun olduğunun onaylanması
  • Nakliye esnasında ürünler için yeterli korumanın sağlandığından emin olmak amacı ile ambalaj kontrolü
  • Taşıma aracına yüklerin uygun şekilde yüklendiğinin ve sabitlendiğinin kontrolü (istifleme, bağlama ve takoz kontrolü)
  • Yükü temsil eden dokümantasyonunun eksiksiz olduğunun doğrulanması

Netice olarak gönderim öncesi yapılan gözetim sonucuna göre yetkili kuruluş tarafından düzenlenen rapor, ürünlerin sipariş edilen nitelik ve nicelikte nakliyeye hazır olduğunu ve uygun şekilde belgelendirildiğini kanıtlamaktadır. Sevkiyat öncesi gözetim hizmetleri aynı esnada, nakliye esnasında ortaya çıkacak hasar risklerini de azaltmış olmaktadır. Bu hizmetler hangi sektörde faaliyet gösterildiğine bakılmakksızın bütün işletmelere verilmektedir.

Kuruluşumuz ekipman üretimi esnasında verilen hizmetler kapsamında gönderim öncesi gözetim hizmetleri de vermektedir. Bu hizmetler sayesinde işletmeler, güvenli, hızlı ve katitisiz bir biçimde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermektedir.

Ekipman üretimi esnasında verilen hizmetler kapsamında verilen gönderim öncesi gözetim hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka proje yaşam döngüsü hizmetleri de vermektedir.

Ekipman Üretimi Sırasında Verilen Hizmetler - Sevkiyat Öncesi Gözetim Hizmetleri