EnglishArabicChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian
Sektörel

Ekipman Üretimi Sırasında Verilen Hizmetler - Proje Yönetimi Hizmetleri

Proje, bir başlama ve bitiş tarihi olan, bir değişim içeren, benzersiz olan ve bilinmeyen unsurlar içeren, bundan dolayı de belli ölçüde risk taşıyan bir etkinliktir. Projeler genel anlamda bir problemi çözmek için ya da bir fırsattan yararlanmak için oluşturulur. Bir işletmenin rutin olarak sürdürdüğü günlük işler bir proje değildir. Bir faaliyetin proje olup olmadığını belirleyen faktör benzersiz oluşudur.

Ekipman Üretimi Sırasında Verilen Hizmetler - Proje Yönetimi Hizmetleri

Başarılı bir proje yöneticisi, bir projenin şu dört temel unsurunu aynı esnada yönetmek zorundadır: kaynaklar, zaman, para ve en önemlisi kapsam. Bu unsurların hepsi birbiri ile ilişkilidir ve her biri etkili bir biçimde yönetilmelidir. Tüm projelerde en fazla yararlanılan kaynak, projeye katılan çalışanlardır.

Proje yöneticisi yönetim, liderlik, teknik, çatışma yönetimi ve müşteri ilişkileri gibi farklı becerilere sahip bir kişidir ve bir projenin başlatılmasından, planlamasından, yürütülmesinden, kontrol edilmesinden, izlenmesinden ve projenin kapanmasından sorumludur.

Proje yöneticileri, projenin işe yaradığından, olası sorunların hızla çözülmesinden, projenin zamanında tamamlanmasından ve proje kalitesi ve bütçesinin kabul edilebilir düzeyde olduğundan herkati emin olmasını sağlamak zorundadır. Proje yöneticileri, proje hedeflerini başarılı bir biçimde gerçekleştirmek için gereken tüm faaliyetleri yönlendirmek, risk yönetimi yapmak, olası sorunları araştırmak ve sorun çıkmadan çözmek, ortaya çıkan sorunlara alternatif yaklaşımlar önermek ve proje gelişimini raporlamak zorundadır. Başarılı bir uygulamanın anahtarı planlamadır.

Kuruluşumuz ekipman üretimi esnasında verilen hizmetler kapsamında proje yönetimi hizmetleri de vermektedir. Bu hizmetler sayesinde işletmeler, güvenli, hızlı ve katitisiz bir biçimde, daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli hizmetler vermektedir.

Ekipman üretimi esnasında verilen hizmetler kapsamında verilen proje yönetimi hizmetleri yanı sıra kuruluşumuz başka proje yaşam döngüsü hizmetleri de vermektedir.

Ekipman Üretimi Sırasında Verilen Hizmetler - Proje Yönetimi Hizmetleri