EnglishArabicChinese (Traditional)FrenchGermanGreekItalianPortugueseRussianSpanishTurkishPersianGeorgian
Sektörel

Teknik Personel Hizmetleri

Günümüzde teknoloji büyük bir hızla gelişiyor ve bu gelişmeler, çalışanların işletmedeki etkinliğini büyük ölçüde arttırıyır. Ancak diğer yandan teknolojik gelişmeler sanıldığı kadar çalışanların işletmedeki rollerini azaltmıyor. Bunun aksine daha eğitimli ve deneyimli çalışan ihtiyacı artıyor. İşletmeler bugün başarılı oluyorsa, bu başarılarını kadrolarındaki eğitimli, deneyimli ve kaliteli teknik personele borçludur.

teknik-personel-hizmetleri

İşletmeler mümkün olan en iyi iş gücü kaynaklarını yaratmak zorundadır. Bu bakımdan yetkili kuruluşlar tarafından dünyanın her yerinden deneyimli elemanlar, yöneticiler, mühendisler, idari personeller ve denetçiler sağlanmaktadır. Aynı zamanda dünya standartlarında teknik işe alım ve bordro hizmetleri sağlanmaktadır. Bu kuruluşlar sosyal medya işe alım teknolojileri ve geniş veri tabanları kullanarak işe en uygun elemanları bulabilmektedir. Özellikle uluslar arası alanda proje tasarlayan ve yöneten işletmeler için güvenilir çözümler sunulmaktadır.

Enerji sektöründe faaliyet gösteren işletmeler bugün dünyanın her yerinde iş yapmaktadır ve çeşitli alanlarda özel ve uzmanlaşmış eleman arayışındadır. Örneğin, petrol ve petrol ürünleri, doğal gaz, petrokimyasallar, telekomünikasyon, altyapı ve inşa çalışmaları, mineraller ve madencilik çalışmaları, gemi inşası ve denizcilik alanlarında yetişmiş eleman ihtiyacı çok büyüktür.

Yetkili kuruluşlar tarafından, enerji sektöründe faaliyet gösteren işletmelere de teknik personel hizmetleri sağlanmaktadır. Bu kapsamda sözleşmeli veya geçici işe alım işlemleri, özel yetenekli elemanların seçimi, bordro ve vergi uygunluk işlemleri, vize işlemleri, çalışma izinleri ve konaklama ve ulaşım hizmetleri verilmektedir.

Kuruluşumuz, güçlü bir teknolojik altyapı ve eğitimli ve deneyimli uzman bir çalışan kadrosu ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere, enerji ölçüm, test ve analizleri kapsamında çok sayıda teknik personel hizmetleri vermektedir.

Bütün çalışmalarda yürürlükte olan yasal düzenlemelere, yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara ve dünyanın her yerinde kabul gören test yöntemlerine uyulmaktadır.

Teknik Personel Hizmetleri